• Ново
Единствени поволни цени за женски платформи платформа за стилови

Единствени поволни цени за женски платформи платформа за стилови

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Овие борбени чизми на платформата се удобни со дното на ПУ -пена. Овие чизми за платформа со чипка и стил нагоре, се многу удобни со лесната надворешна плоча. Погодно за вашето одење секој ден за борбени чизми. Овој вид багажник е погоден за возрасни жени. Добро спарено со фармерки и здолниште. Совршено за Божиќ, Ноќта на вештерките, забавите, итн. Ве молиме проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Пети до пети Висина на пета висина на платформата6 4 - 36 - 9 3 - 1 3/87 5 - 37 - 9 1/4 3 1 3/87.5 - 5,5 38 - 9 1/2 3 1 3/88,5 - 6.5 - - 39 - 9 5/7 3 1 3/89 7 - 40 - 10 - 3 - 1 3/810 8 - 41 - 10 1/4 3 - 1 3/8 Единствени поволни цени за женски платформи платформа за стилови Чизми за платформа за сандали. Чизми на глуждот. Lug единствено. Висина на пета : 3 инчи. Висина на платформата : 1 3/8 инчи. Висина на вратилото : 5 5/7 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sudенски STILETTO SUNDALTO STILETTO SUNDAL

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

DEN 1.67