• Ново
Асанти Црна Алфа 20х8. 5х112. Сјај Црна Бланширан Тркало Раб

Асанти Црна Алфа 20х8. 5х112. Сјај Црна Бланширан Тркало Раб

Buyers rating:
DEN 2560.00

Износ

Асанти Црна Етикета АБЛ-22 Сјај Црна Бланширан тркало. Сликата на тркалото е за општа референца за стил. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. Монтираните Тркала се сметаат за користени и не се враќаат. Асанти Црна Алфа 5 20х8, 5 5х112, 00 Сјајни Црни Бланширани (38 мм) Тркала Раб Бренд : Асанти Црна. Стил : АБЛ - 22 Алфа 5. Големина : 20х8, 5. Шема на завртки : 5х112. Офсет : +38мм. Задно Растојание : 6.25". Центар Создаден : 72,6 мм. Заврши : Сјај Црна Бланширан. Количина : 1.

Карактеристики

Производи во категоријата

Bf панорамска загатка ast
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bf панорамска загатка ast

Оваа сложувалка со сложувалка на Buffalo Games е прекрасен додаток на вашата колекција Се одликува со прекрас

DEN 1197.60
Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84