• Ново
Замена РГ Фарови Компатибилен со 2015-ГМЦ Јукон XL Право Патнички Халоген Со сијалица

Замена РГ Фарови Компатибилен со 2015-ГМЦ Јукон XL Право Патнички Халоген Со сијалица

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Продадена Количина : Продадена поединечно тип : Композитна Боја/Завршница : Јасно Склопување На Леќи : Со сијалица(и)Извор На Светлина : Халоген Заменува Ое Број : 84155710, 23387148 Заменува Делсврзница Број : Гм2503409намена Број На Дел : 84155710, 23387148, Гм2503409 Гаранција : 1-годишна гаранција за неограничена километражасо Стандардите За Ое Што Се Користат Во Текот На Производниот Процес, нашите фарови нудат Квалитет На Врвно Ниво И Мир На Умот по прифатлива цена, осигурувајќи дека вашето возило може безбедно Да го осветли патот ноќе Или во лоши временски услови.Карактеристики и Придобивки : Пад-Во Fit Designed како точка/SAE-во согласност директна замена за вашиот оригинален фарови.Приклучок-и-игра жици.Изберете од склопови со или без светилки.Супериорен, Траен Видливостсовремениот дизајн гарантира перформанси кои обезбедуваат одлична видливост.Ув-обложени за бавно пожолтување.Крајна Гаранција За Квалитет И Безбедност Произведени ВО iso 9001 : 2000 И QS9000 сертифицирани објекти.Нашиот процес на контрола на квалитетот гарантира дека сите производи ги исполнуваат строгите стандарди за поставување и издржливост.Се спротивставува на ригорозни велосипедски тестови и внимателно тестирани во реални услови.Модерна Технологијаприлагодливи и ПРЕДВОДЕНИ фарови достапни кога Е опремен ОЕ, како и ксенон и халоген.Компатибилен со следниве возила : Позиција : Десно Белешка : 1 Дизајн, СО LED Дневно Трчање Light GMC2015-2016 Јукон (подмодел : SLE, SLT)2017 Јукон (подмодел : SLE, SLT)2017 ЈУКОН XL (подмодел : SLE, SLT)2017 ЈУКОН XL (подмодел : SLE, SLT) 2017 ЈУКОН XL (подмодел : SLE, SLT)) Право Патнички rh Собранието На фаровите Без Лого Во Светилка Одговара Изберете : 2015-2017 Gmc Yukon Slt 2015 Gmc YUKON XL K1500 slt 2016-2017 gmc yukon xl c1500 slt И Повеќе - Додадете Го ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО нашиот додаток за вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата