• Ново
Печатење на сликарство Мармонт Хил Доберман

Печатење на сликарство Мармонт Хил Доберман

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално се протегаше рака. -Индеј печатење на платно за уметност. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. Предмет : -илдлиран. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Уметник : -orgeорџ Дијахенко. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 30 "h x 45 " w x 1.5 "d - големина : -иверирана 41 " и погоре. Димензии : Големина 30 "H x 45 " W x 1.5 "D - целокупна висина - од горе до дно : -30 ". Големина 30 "h x 45 " w x 1.5 "d - целокупна ширина - од страна на страна : -45 ". Големина 30 "h x 45 " w x 1.5 "d - целосна длабочина - предна до грб : -1,5 ". Големина 30 "H x 45 " W x 1.5 "D - целокупна тежина на производот : -9 bs. MAAX1070 Карактеристики пристигнуваат подготвени за обесени. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално рачно истегната. Линечна уметност платно печати. ​​Галерија завиткана во одржлива , не-волучено дрво. Предмет : Диви животни. Пол : Неутрален. Стил : Современа. Боја : разнобојно 12 "H x 18" W x 1.5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (16 "H x 24" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (20" H x 30 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (24 "H x 36" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (30" H x 45 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре. Големина (40" H x 60 "W x 1,5" D) : преголема 41 "и погоре. Димензии со големина 12" H x 18 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 12 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16" H x 24 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 16 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 20" H x 30 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 20 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 30". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 24" H x 36 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 30" H x 45 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 45". Севкупна длабочина - напред до грб : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 9 bs. Големина 40" H x 60 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 40 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 60". Севкупна длабочина - напред до назад : 1,5 ". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фраза на езерото „Ступел езеро
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фраза на езерото „Ступел езеро

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 2015.20
Студената индустрија Германски овчарски кучиња симпатично гледање портрет галерија за сликање завиткано платно печатено wallид
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студената индустрија Германски овчарски кучиња симпатично гледање портрет галерија за сликање завиткано платно печатено wallид

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 3.00