• Ново
Високи плима Сликање печатење на завиткано платно

Високи плима Сликање печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 102.08

Износ

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Професионално се протегаше рака. -Најно уметност платно печати од колективот на уметноста Мармонт Хил. -Галерија завиткана во одржливо, не-воедно дрво. Тема : -Наутична и плажа. Пол : -нетрална. Стил : -образно. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Тип на производ : -Фракција уметност. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 18 "h x 18 " w x 1.5 "d - големина : -small 18 " - 24 ". Димензии : големина 18 " h x 18 "w x 1.5 " d - целокупна висина - горе до дното : -18 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1.5 " d - целокупна ширина - од страна на страна : -18 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1.5 " Г - целосна длабочина - предна кон грбот : -1.5 ". Големина 18 " H x 18 "W x 1,5 " D - целосна тежина на производот : -5 bs. Карактеристиките на Marm8073 пристигнуваат подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протегаше рака. Печатење на ликовно платно од колективниот уметнички колектив Мармонт Хил. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Тема : наутички и плажа. Пол : Неутрален. Стил : современ. Боја : повеќебојно. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed Product Тип : Графичка уметност. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (24" H x 24 "W x 1.5" D) : Мал 18 "-24". Големина (32 "H x 32" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (40" H x 40 "W x 1,5" D) : Голем 33 "-40". Големина (48 "H x 48" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 32 "H x 32" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 32". Севкупна ширина - од страна на страна : 32 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 40 "H x 40" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 40". Севкупна ширина - страна на страна : 40 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Големина 48 "H x 48" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 48". Севкупна ширина - од страна на страна : 48 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 12 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Слупел индустрии Хајленд говеда од крава слоевито лепено апстрактно портрет сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слупел индустрии Хајленд говеда од крава слоевито лепено апстрактно портрет сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 383.84
Фраза на езерото „Ступел езеро
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фраза на езерото „Ступел езеро

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 2015.20
Урбани графити за урбани графити Bitcoin симбол за убавина и модна сликарска галерија завиткано платно печатење wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбани графити за урбани графити Bitcoin симбол за убавина и модна сликарска галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 102.08