• Ново
Легенда Сликарство печатење на завиткано платно

Легенда Сликарство печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Карактеристики : -Арии подготвени за виси. -Сокорен. Артист : -АЛАИН БОННЕК.ПОДЕЛЕН Тип : -ПИНТ.ПРИМАРИ АРТ МАТЕРИЈАЛ : -КАНВАС. Големина 18 "h x 12 " w x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 30 " H x 20 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 36 "H x 24 " W x 1.5 "D -големина : -large 33 " -40 ". Големина 60 " H x 40 "W x 1.5 " D -големина : -вертирана 41 " and above. Dimensions : Size 18" H x 12" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -18". Size 18" H x 12" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -12 ". Големина 18 " H x 12 "W x 1,5 " D -Depthoer Depth -предна до грб : -1.5 ". Големина 18 " H x 12 "W W X 1,5 "D -Overal Тежина на производот : -5 bs. Големина 24 "H x 16 " W x 1.5 "D -Overal Height -од горе до дно : -24 ". Големина 24 "h x 16 " w x 1.5 "d -veral widt maax7556 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Уметнички дела од Ален Бонек. Вклучува сертификат за автентичност Професионално рачно истегната. : Сина. Временски период : современ. Уметник : Ален Бонек. Тип на производ : печатење. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (18 "H x 12" W x 1.5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (30 "H x 20" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (36" H x 24 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Големина (60 "H x 40" W x 1.5 "D) : преголем 41" и погоре. Димензии Големина 18 "H x 12" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 24 "H x 16" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 16 ". Севкупна тежина на производот : 6 bs. Големина 30" H x 20 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 30 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 20". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 36 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 36". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна тежина на производот : 7 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Слупел индустрии Хајленд говеда од крава слоевито лепено апстрактно портрет сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слупел индустрии Хајленд говеда од крава слоевито лепено апстрактно портрет сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 383.84
Ступелна крајбрежна песочна патека облачно небо пејзаж сликарство сиво пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ступелна крајбрежна песочна патека облачно небо пејзаж сликарство сиво пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 615.84
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни океански бранови Сценски пејзаж Облачно небо сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни океански бранови Сценски пејзаж Облачно небо сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 911.84
Урбани графити за урбани графити Bitcoin симбол за убавина и модна сликарска галерија завиткано платно печатење wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбани графити за урбани графити Bitcoin симбол за убавина и модна сликарска галерија завиткано платно печатење wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 102.08
Индустриски студенти разновидни растенија со растенија билки земја ботаничка фарма куќа за сликање завиткана платно печатена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Индустриски студенти разновидни растенија со растенија билки земја ботаничка фарма куќа за сликање завиткана платно печатена

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.00