• Ново
Petit Dejeuner Сликарство печатење на завиткано платно

Petit Dejeuner Сликарство печатење на завиткано платно

Buyers rating:
DEN 253.76

Износ

Карактеристики : -Галери завиткано во одржливо и не -завиткано дрво. -Арие подготвени да висат. -Рарт од Шерон Калстек. -Наклучува сертификат за автентичност.-Професионално рачно истегнат. Тема : -Наутична и плажа. Пол : -нетрална. Боја : -илова/сина боја. Временски период : -образно. Средна : -икула печатена. Уметник : -Sharon Kalstek. Тип на производ : -Отпечаток на сликарство. Примарен уметнички материјал : -Канвас. Големина 16 "H x 24 " W x 1,5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 20 " H x 30 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 24 "H x 36 " W x 1.5 "d -големина : -large 33 " -40 ". Големина 30 " H x 45 "W x 1.5 " D -Големина : -иверизирана 41 "и погоре. Димензии : големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " d - целокупна висина - од горе до дно : -12 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1.5 " D - Севкупна ширина - од страна на страна : -18 ". Големина 12 " H x 18 "W x 1,5 " D - Севкупна тежина на производот : -5 bs. Големина 16 "H x 24 " W x 1,5 "d - целокупна висина - горе до дно : -16 ". Големина 16 "h x 24 " w x 1 maax7371 Карактеристики галерија завиткана во одржливо и не-завиткано дрво. Пристигнува подготвени да висат. Уметнички дела од Шерон Калстек. Вклучува сертификат за автентичност. Професионално се протегаше рака. Тема : наутички и плажа. Пол : Неутрален. Боја : жолта/сина боја. Временски период : современ. Среден : Giclee Printed. Уметник : Шерон Калстек. Тип на производ : Печатење на сликарство. Примарен уметнички материјал : платно. Големина (16 "H x 24" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (20" H x 30 "W x 1.5" D) : Среден 25 "-32". Големина (24 "H x 36" W x 1,5 "D) : Голем 33" -40 ". Големина (30" H x 45 "W x 1.5" D) : Преголема 41 "и погоре. Димензии големина 12" H x 18 "W x 1,5" d целокупна висина - од горе до дно : 12 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 16". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 20". Севкупна ширина - од страна на страна : 30 ". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 24" H x 36 "W x 1,5" D целосна висина - од горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36". Севкупна тежина на производот : 7 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни океански бранови Сценски пејзаж Облачно небо сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстрактни океански бранови Сценски пејзаж Облачно небо сликарство црна врамена уметничка печатена wallидна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 911.84