• Ново
Екена мелница 13 OD 1 2 ID 3 4 P Baltimore Thermoformed PVC Medallyon, светла палто бакар

Екена мелница 13 OD 1 2 ID 3 4 P Baltimore Thermoformed PVC Medallyon, светла палто бакар

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Медалјоните на таванот ја донесуваат вашата соба во живот со додавање на уникатен дизајн елемент што дава личност на инаку обичен таван. Со најразлични големини за избор, можете да ја претворите вашата соба во точка за разговор или едноставно да дадете нов живот на таванот. Да се ​​биде направен од термоформиран ПВЦ значи лесна и лесна инсталација. Нашите медалјони за тавани на ПВЦ се совршени за секојдневниот DIY'er со ниско одржување, лесна инсталација и прифатливи цени. Термоформните медалјони на ПВЦ се лесни, издржливи и лесни за инсталирање. Секој дизајн достапен во повеќе големини и завршува. Ниско одржување, инсталирање и уживајте во наредните години. Совршено и за внатрешни и за надворешни апликации. Впечатлив дизајн што ќе остави траен впечаток. Подготвени за боја или завршување на вашиот избор.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 8 W 9 H 1 8 P Џеферсон Плинтус Блок
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 8 W 9 H 1 8 P Џеферсон Плинтус Блок

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 2.33