• Ново
Екена Милворк 22ОД 1 2ИД 1П Балтимор Термоформиран Пвц Тавански Медалјон, Метален Антички Месинг

Екена Милворк 22ОД 1 2ИД 1П Балтимор Термоформиран Пвц Тавански Медалјон, Метален Антички Месинг

Buyers rating:
DEN 4735.36

Износ

Медалјоните на таванот ја оживуваат вашата соба со додавање на уникатен елемент за дизајн кој дава личност на инаку обичен таван. Со различни големини за избор, можете да ја трансформирате вашата соба во точка за зборување или едноставно да дадете нов живот на обичен таван. Да се биде изработен од термоформиран пвц значи лесна и лесна инсталација. Нашите медалјони за пвц тавани се совршени за секојдневниот DIYER СО ниско одржување, лесна инсталација и пристапни цени. Термоформираните пвц медалјони се лесни, издржливи и лесни за инсталирање. Секој дизајн достапен во повеќе големини и завршува. Ниско одржување, инсталирајте и уживајте во годините што доаѓаат. Совршен и за внатрешни и за надворешни апликации. Впечатлив дизајн кој ќе остави траен впечаток. Подготвени за бојата или финишот по ваш избор.

Карактеристики

Производи во категоријата