• Ново
Форест Гамп - Листа На Ракчиња Бубас-Машка Маица Со Долги Ракави

Форест Гамп - Листа На Ракчиња Бубас-Машка Маица Со Долги Ракави

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Форест Гамп - Листа На Ракчиња Бубас-Машка Маица Со Долги Ракави Цврсти бои - 100% памук. Загреани Бои-90% Памук 10% Полиестер. Класично Вклопување. Ребрести Манжетни. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Клементин Лесна Џебна Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Клементин Лесна Џебна Маица

4.5 мл., 100% памучна 30 единечна полувградена тубуларна конструкција лента од рамо до рамо и јака со шевови �

DEN 287.84
Сс Вш Џеб Маичка Преклопени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сс Вш Џеб Маичка Преклопени

Карактеристики крајната Боксер Краток крајната во удобност! Нашата Крајна Колекција На Ханес е направе

DEN 303.84