• Ново
Тота за затоплување на храната, торба за ручек плус 12V со стаклено јадење, розова

Тота за затоплување на храната, торба за ручек плус 12V со стаклено јадење, розова

Buyers rating:
DEN 207.20

Износ

Пакувајте и зачувајте кога додавате сад за складирање со стакло од 5 чаши. Има капак за заклучување за да можете да готвите и транспортирате со доверба и не-порозна површина што нема да апсорбира мириси на храна, вкусови или дамки. Исто така е безбедно за машина за миење садови, фрижидер, микробранова печка, замрзнувач и пред-загреана рерна. Тота за затоплување на храната, торба за ручек плус 12 V со стаклено јадење, розово идеално за подготовка на здрави оброци и топла удобна храна дома, во канцеларија, или на забави, potlucks или собири. Рамномерно готви или повторно загрева свежо или замрзнато месо и зеленчук - дури и остатоци - без да ја запали или исуши вашата храна. Нема потреба да го барате вистинското јадење! Доаѓа со 5-чаша Hotlogic стаклена чинија со безбеден пластичен капак без БПА. Не бара мониторинг - само ставете го оброкот внатре, приклучете го и одете во текот на денот, без разлика дали е работа или игра. Открива и се проширува во корисен тота за носење не-расипливи прехранбени производи, прибор, прибор за јадење и други додатоци-сите содржани одделно од делот за затоплување. Компатибилен со повеќето контејнери со рамен дно со запечатени капаци, вклучувајќи стакло, пластика, Tupperware, метал, алуминиумска фолија и картон-до 8,75-инчен W X 6,75-инчен L X 2,5-инчен. Поддржано од нашата правилна гаранција и тим за услуги на клиентите кој има една работа : да ве остави крајно и целосно пресреќна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Различни печурки шумски растенија ботанични и цветни графички уметнички галерии завиткани од платно печатење wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Различни печурки шумски растенија ботанични и цветни графички уметнички галерии завиткани од платно печатење wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 583.84