• Ново
Рифорла Жени Плус Големина Без Челичен Прстен Градник Тенок Памучен Жакард Притисни долна Облека Сива 100С

Рифорла Жени Плус Големина Без Челичен Прстен Градник Тенок Памучен Жакард Притисни долна Облека Сива 100С

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Име на ткаенина : Најлон. Функција : облик, удобно. Тип на чаша за мувла : тенка чаша за мувла. Применливи луѓе : жени. Погодна сезона : лето, зима, пролет, aut. Стил : природен. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што ќе добиете : 1 Компјутер Жените бразизација шема : . Големина : 38/85С Под Биста : 76-86см/29.92-33.86"Големина : 40/90С Под Биста : 79-89см/31.10-35.04"Големина : 42/95С Под Биста : 82-92см/32.28-36.22"Големина : 44/100С Под Биста : 85-95см/33.46-37.40" МЕТАЛНА Предна Брава За Затворање - полесна за отворање и затворање; посигурна и издржлива од клиповите; збогувајте се СО Задната Кука и тешкотиите Со Очите; за оние со ограничен дофат на рамото. Прекрасно Конструиран И Поддржувачки-Дизајнот На Долната Жица Се Одликува Со Уникатен Ремен За Браник Што Го Ожичува Вашето Тело За Максимална Удобност. Градници За Жени Со Плус Големина-предниот Градник со Копче плус Големина Е Идеален за Секојдневно Носење, Особено За Жени Со Поголеми Или Кои Имаат Потешкотии да Носат Градник со Кука и очи. Целосна Слика-Чаши Се Протегаат За Да Се Приспособат На Градите, Странично Истурање; Рашири Чипка Може Да Се Покаже Во Многу Тенка Чиста Во Првите Чаши, Но Чипка Градник Дава Природен Изглед Кој Е Мек И Заоблени Спортски Градници. градници за жени. женски градници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Божиќни Женски гроздобер Кардиган Снешко Со Долги Ракави Јакни Од Дедо Мраз За Жени Есенски Лабави Женски Џемпер Кардиган Лесна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќни Женски гроздобер Кардиган Снешко Со Долги Ракави Јакни Од Дедо Мраз За Жени Есенски Лабави Женски Џемпер Кардиган Лесна

50" ракав : 62см / 24.10"Големина : М Биста : 115см / 45 Предлагаме рачно миење и не белење или користење топла вода.

DEN 396.32
Гофер Пребивање Мерач Зајакот Жица 74 50 Хардвер Крпа Нерѓосувачки Мрежа Со Галванизиран Челик Спојници Гофер Зајакот Бариера
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гофер Пребивање Мерач Зајакот Жица 74 50 Хардвер Крпа Нерѓосувачки Мрежа Со Галванизиран Челик Спојници Гофер Зајакот Бариера

Издржлив Дизајн Нашата хардверска ткаенина од 3 / 4 инчи е изработена од нерѓосувачки челик 304; неговата �

DEN 1583.84