• Ново
Женски Есенски Зимски Чизми Топли Кожени Чевли отпорни На Абење За Женска Дневна Облека Бела

Женски Есенски Зимски Чизми Топли Кожени Чевли отпорни На Абење За Женска Дневна Облека Бела

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Карактеристики : Материјал : Женски чизми користејќи најквалитетни материјали за одење жени, дише и кул, држете ги нозете суви, дезодоранси, еластичен дебел ѓон обезбедува силно амортизирање и поддршка, голема влечна сила и зафат. Специјален Дизајн : овој чевел има ѓон отпорен на абење кој ви овозможува да останете стилски додека останувате безбедни.Модерен Чизма : класичен дизајн со брава за ремен и тренд на врзување, чизмата за теле ви овозможува да го додадете вашиот шарм додека останувате удобни!Идеален Подарок : празниците доаѓаат! Изненадувачки подароци За Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, Денот На Споменот и многу повеќе. Изберете ја оваа ставка за себе, вашето семејство, пријатели.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.Спецификации : Големина : САД, Европски, Пета до Пети(См), Кинески Size5,35,22.5,356,36,23,366.5,37,23.5,377.5,38,24,388.5,39,24.5,399.5,40,25,4010,41,25.5,4110.5,42,26,4211,43,26.5,43 Горен Материјал : Пусол Материјал : Гумаприменлив Пол : Женска Форма : Тркалезна глава : 1. Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата 2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете 0,5 См Отстапување Квалитет : Женските чизми се изработени од најквалитетни материјали за одење жени, дише и кул, одржувајќи ги стапалата суви, дезодорирачки, еластичен дебел ѓон обезбедува силно амортизирање и поддршка, голема влечење и зафат. Специјален Дизајн : овој чевел има ѓон отпорен на абење кој ви овозможува да останете стилски додека останувате безбедни. Стилски Чизми : класичен дизајн со брава за појас и тренд на врзување, чизмата за теле ви овозможува да го додадете вашиот шарм додека останувате удобни!. Одличен Подарок : празниците се веднаш зад аголот! Изненадувачки подароци за Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените, годишнини итн. Изберете го овој проект за себе, вашето семејство и пријателите. Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Карактеристики

Производи во категоријата

Човечки Ресурси Дише Убавина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Човечки Ресурси Дише Убавина

Playtex 18 Часовен Женски Убав И Безжичен Градник За Дишење Мазни, беспрекорни цветни чаши од тантела без пр�

DEN 367.84
Динома Издувна Опашка Цевка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Динома Издувна Опашка Цевка

Изработена од квалитетни материјали за издржливост, цевката За Диномакс се произведува со прецизни сви

DEN 2.33