• Ново
Херст Притисни Копче Прекинувач

Херст Притисни Копче Прекинувач

Buyers rating:
DEN 374.24

Износ

Црн Кабел За Серпентина Со Копче;Висока Отпорност на удари влага и отпорност на прашина за Морски И теренски Трки Епоксидни запечатени контакти и терминали 6 ' (18 мерач) калем кабел за монтирање на речиси секоја локација 10 засилувач. Капацитет Нормално отворен ролна / контролна компонента.; Доказ За влага и Прашина За Морски/Теренски Трки; Нормално Отворен; Капацитет од 10 ЗАСИЛУВАЧИ; Се Протега до 6 Стапки; Жица Со 18 Мерачи; 90 Дневна Ограничена Гаранција Дополнителни Карактеристики Материјал : Пластика.

Карактеристики

Производи во категоријата

ДЕЦАЦИЈА НА СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ
  • Ново
Оценка на клиентот:

ДЕЦАЦИЈА НА СВЕТСКИОТ СВЕТСКИ

Декларатот на wallидот на логото на колеџот на колегите е направен од тврд, солза и отпорен на винил и има 3

DEN 191.84