• Ново
Минерва Масичка За Кафе Со Складирање, Основен Материјал: Произведено Дрво, Потребни Се Дополнителни Алатки: Драјвер За Завртки

Минерва Масичка За Кафе Со Складирање, Основен Материјал: Произведено Дрво, Потребни Се Дополнителни Алатки: Драјвер За Завртки

Buyers rating:
DEN 1486.24

Износ

Совршено стациониран пред љубовно седиште во дневната соба или во центарот на пријатна група за седење во дувлото, оваа недооценена масичка го поврзува вашиот простор за забава заедно. Изработен од инженерско дрво, тој прикажува дизајн со чиста облога со ажурни детали што лесно се вклопува во секојаesетика. Неговата долна полица ви дава простор да организирате и складирате книги и списанија, додека нејзината горна полица е идеална за растение во саксии или свеќа. Достапна во многу бои, оваа масичка е разноврсен додаток на вашиот домашен декор и доаѓа во комплет со едногодишна гаранција. . ВКУПНА ДИМЕНЗИЈА . 1. Генерално : 17.75 "Х х 39.5" л. . ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ . 1. Врвен Материјал : Произведено Дрво. 2. Основен Материјал : Произведено Дрво. 3. Ниво На Склопување : Потребно Е Целосно Склопување. 4. Број На Табели Вклучени : 1. . КАРАКТЕРИСТИКИ . 1. Ќе го надополни секој постоечки мебел. . ТЕЖИНИ Не Станбени Употреба. 6. Број На Табели Вклучени : 1. 7. Вклучени Полици : Да. 8. Број На Полици : 1. 9. Врвен Дизајн : Дрво. 10. Земја На Потекло : Кина. . СОБРАНИЕ . 1. Ниво На Склопување : Потребно Е Целосно Склопување. 2. Потребно Е Собрание За Возрасни : Да. 3. Предложен Број На Луѓе : 1. 4. Потребни Се Дополнителни Алатки : Драјвер За Завртки. 5. Избегнувајте Електрични Алати : Да. . ГАРАНЦИЈА . 1. Комерцијална Гаранција : Не. . . . . Можеби ќе ви се допаднат и следниве производи. 1. Сенита 4 Фиоки Акцент Градите, Не Е Потребно Собрание, Целокупната : 37.5 "H x 24" W x 16 " D. 2. Правоаголна Подлога За Стол, Отпорна На Дамки : Отпорна На Дамки, Тип На Подлога : Текстура. 3. Саранг 3 Парче Кафе Маса Во Собата, Масичка : 18 "H x 42" L x 42 " W, Вкупната Тежина На Производот : 68 фунти. 4. Дилон Црна Шах Игра На Табла, Вкупна Тежина На Производот : 11,40 фунти., Дама Парчиња : Не. 5. Масичка За Кафе Со Санки Хајкрафт, Интегрирана Површина За Безжично Полнење : Не, Врвен Хардверски Основен Материјал : Произведено Дрво, Потребни Дополнителни Алатки : Драјвер За Завртки. Севкупно : 17,75" Х х 39,5 " Л, По Полица : 35 Фунти. Сјајна Завршница : Да, Врвен Материјал : Произведено Дрво. Вкупна Тежина На Производот : 34 фунти., Полица : 10.6" H. Вклучени Полици : Да, Комерцијална Гаранција : Не.

Карактеристики

Производи во категоријата