• Ново
Тави за пица Со Дупки Перфорирана Пица Крцкава Со Мали Зафати Садови За Печење Од Јаглероден Челик За Материјали За Печење Во Рерна

Тави за пица Со Дупки Перфорирана Пица Крцкава Со Мали Зафати Садови За Печење Од Јаглероден Челик За Материјали За Печење Во

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Описr. r.овој производ е збир на тави за пица. Професионалци избор! Изработен од материјал од јаглероден челик, стандарден нелеплив слој лесен за ослободување и чистење на храната, за да се обезбеди квалитет на употреба. Дизајнот на тркалезни дупки помага подобро да се допре воздухот со пицата при печење, правејќи ја пицата помека, можете да направите повеќе вкусни работи!р. р. Карактеристикир. р. - Боја : Сива црнар. - Материјал : Јаглероден челикр. - Големина : 35,50 Х 32,00 Х 1,30 см / 13,95 Х 12,58 Х 0,51 инчи р. - алатки За Печење : Специјално дизајнирани за брзо и рамномерно загревање за правење пица, погодни за домашна, кујна, ресторанска употреба . р. - Премиум материјал : Изработен од јаглероден челик со врвен стандарден нелеплив слој за да се обезбеди квалитет во употреба.р. - Фина изработка : Овие тави за пица имаат добра топлинска спроводливост, отпорност на висока температура и не е лесно да се деформираат. р. - дизајн На Тркалезни дупки : тркалезните дупки помагаат подобро да се допре воздухот со пицата додека се пече, правејќи ја пицата помека.р. - нелеплив дизајн : Има нелеплива површина за лесно ослободување и чистење на храната.Список за пакување : 4 х тави за Пица алатки за Печење : Специјално дизајнирани за брзо и рамномерно загревање за правење пица, погодни за домашна, кујна, употреба во ресторан. Премиум материјал : Изработен од јаглероден челик со врвен стандарден нелеплив слој за да се обезбеди квалитет во употреба. Фина изработка : Овие тави за пица имаат добра топлинска спроводливост, отпорност на висока температура и не е лесно да се деформираат. Дизајн на тркалезни дупки : тркалезните дупки помагаат подобро да се допре воздухот со пицата додека се пече, правејќи ја пицата помека. Нелеплив дизајн : Има нелеплива површина за лесно ослободување и чистење на храната.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чувајте Испреплетена Мала Корпа За Книги, Пластично Складирање На Работната Површина За Хартија Со Букви, Избрани Бои, - Пакување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чувајте Испреплетена Мала Корпа За Книги, Пластично Складирање На Работната Површина За Хартија Со Букви, Избрани Бои, - Пакување

Без разлика дали станува збор за вашите книги, списанија, датотеки или папки, Овие Продавници За Мали Ко�

DEN 204.64