• Ново
Аспен Петар Цветни Граничи Волна Тркач Килим, Сина 'Рѓа, 2' 3 11'

Аспен Петар Цветни Граничи Волна Тркач Килим, Сина 'Рѓа, 2' 3 11'

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Југозападен Стил Волна Област Килими. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Направена со употреба на чиста волна во куп со ниска јамка, оваа впечатлива колекција е совршено стилизирана за елегантен-секојдневен домашен декор. Достапно во повеќе бои и големини. Големина : 2' 3" х 11 " Тркач. Трендовскиот нов изглед на рустикално-шик декор е прекрасно доловен во дизајните инспирирани од мајчин уметност и возвишената палета на бои на Колекцијата Аспен.Аспен Килим Колекција. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Стилски додаток за секоја соба. Боја : Сина/ ' Рѓа. Висина на купот : 0,25 инчи. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Памучна подлога, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се спречи менување и лизгање. Рака Тафтувана Во Индија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Земајќи Мода Женски Кардиган Зимски Згуснувачки Палта Топла Јакна Со Долги Ракави Надворешна Облека Капут Од Патент Кардиган
  • Ново
Оценка на клиентот:

Земајќи Мода Женски Кардиган Зимски Згуснувачки Палта Топла Јакна Со Долги Ракави Надворешна Облека Капут Од Патент Кардиган

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

DEN 514.88
Мажи 9. оз. Дрибленд Худ Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мажи 9. оз. Дрибленд Худ Пакет

50% памук, 50% полиестер; dryblend® wicking перформанси; Безбедност (Зелена целосно покривка зашиени; пилулаотпорн

DEN 527.84
Стерлинг Сребрен Прстен За Жени-Тинејџери Зелени Вистински Прехнит Скапоцен Камен Сребрен Прстен Големина 5. Рачно Изработен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стерлинг Сребрен Прстен За Жени-Тинејџери Зелени Вистински Прехнит Скапоцен Камен Сребрен Прстен Големина 5. Рачно Изработен

можете да го носите ова во секое време и секој пат од вашите барања Купете го овој накит за костими за ва�

DEN 303.84
Мдуодуо Батерија Управувана Кварцен Будилник Ноќно Светло Без Штиклирање Спална Соба Ноќни Часовници, Мали Патни Часовници Батерија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мдуодуо Батерија Управувана Кварцен Будилник Ноќно Светло Без Штиклирање Спална Соба Ноќни Часовници, Мали Патни Часовници Батерија

Карактеристики : Добра декорација за маса, биро и полица, спални соби. Тивок концизен дизајн будилник бе

DEN 3.00