• Ново
Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентални Пурпурна Индустриска Област Килими, 6 ' Круг

Ахгли Компанија Затворен Круг Ориентални Пурпурна Индустриска Област Килими, 6 ' Круг

Buyers rating:
DEN 700.48

Износ

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сафавиех Јужен Хемптон ША242А Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сафавиех Јужен Хемптон ША242А Килим

Тепихот Сафавиех Јужен Хемптон ша242а ви дава вид на раскошен изглед што го посакувате во вашиот дом...

DEN 3471.84
Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против
  • Ново
Оценка на клиентот:

Современ Растителен Тепих Од Палма, Жолти Природни Лисја Внатрешен Декор Подлога За Теписи, Лесен Чист Тепих Со Поддршка Против

Име на производ : Домашен Килим, луксузен Килим, Висококвалитетен Печатен Тепих Дизајниран имајќи ја пр�

DEN 312.00