• Ново
Дорман-Автоград 555-019. Челик Чаша Проширување Приклучок 1-Во. Висина 0. Одговара изберете: 1975-БУИК РЕГАЛ, 1977-OLDSMOBILE CUTLASS ВРХОВЕН

Дорман-Автоград 555-019. Челик Чаша Проширување Приклучок 1-Во. Висина 0. Одговара изберете: 1975-БУИК РЕГАЛ, 1977-OLDSMOBILE

Buyers rating:
DEN 1280.00

Износ

Приклучоците за Проширување На Моторот на дорман се достапни во повеќе стилови, вклучувајќи Тип На Чаша, Pilot Seal®, Обратна Конусна, Конкавна, Гума Quick-Seal ® и Бакар Со Брза Заптивка. Нашиот уникатно дизајниран Пилот-Приклучок за Проширување на Заптивката обезбедува вклопување отпорно на истекување. Ние исто така нудиме Комплети За Приклучок За Проширување На Моторот. Сите Производи На Дорман се дизајнирани во Соединетите држави и поддржани од 100-годишно искуство во автомобилскиот резервен пазар. Нашите решенија се темелно тестирани и проверени, и ако имате потешкотии при инсталирање или користење на нашите делови, имаме посветен тим за техничка поддршка НА сертифицирани професионалци ОД Асе Блу сил подготвени да помогнат. За да дознаете повеќе за нашиот квалитет и иновации, посетете ја . Достапни се многу големини. Погодно достапно во пакувања со различни количини. Изграден од висококвалитетен челик, бакар, месинг или гума. Приклучоците за Проширување На Моторот на дорман се конструирани според строгите стандарди за инженерски квалитет. Одговара Изберете : 1975-1987 БУИК РЕГАЛ 6 Цил 3.8 Л 1977-1987 ОЛДСМОБИЛ КОТЛАС ВРХОВЕН 6 Цил 3.8 Л 1987-1992 ТОЈОТА СУПРА 1995 ОЛДСМОБИЛ 88 1986-1988 ОЛДСМОБИЛ ДЕЛТА 88 1976-1979,1985-1988 БУИК lesabre 6 cyl 3.8 l 1985 OLDSMOBILE 98 6 CYL 3.8 L 1988 BUICK ELERA 1986-1988 Oldsmobile 98 1985-1987 BUICK ELERTRA 6 CYL 3.8 L 1982-1984 BUICK ВЕК 6 CYL 3 L 1982-1985 OLDSMOBILE CUTLASS CIERA 6 CYL 3 L 1985 буик век 6 цил 2.8 Л 1975-1981,1986-1988 БУИК ВЕК 6 ЦИЛ 3.8 Л 1987-1988 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ 1989-1992 ТОЈОТА КРЕСИДА 1986-1988 ОЛДСМОБИЛ КАТЛАС ЦИЕРА 6 ЦИЛ 3.8 Л 1975-1979 БУИК скиларк 6 цил 3.8 л 1977-1981 Понтијак ФАЈРБИРД 6 ЦИЛ 3.8 Л 1988 БУИК РЕАТА 1978-1987 ПОНТИЈАК ГРАН ПРИ 6 ЦИЛ 3.8 Л 1978-1984 ШЕВРОЛЕТ МОНТЕ КАРЛО 6 ЦИЛ 3.8 Л 1980,1982-1986 ПОНТИЈАК БОНЕВИЛ 6 cyl 3.8 l 1977,1980 oldsmobile CUTLASS 6 ЦИЛ 3.8 L 1985-1987 PONTIAC grand Am 6 Cyl 3 L И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сникерс Менс Руно Јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сникерс Менс Руно Јакна

Материјал : 100% Полиестер195гсмдизајн : Обична Изолација, Технологија На Рециклирана Ткаенина : Лесна, Пол�

DEN 2.33
Пунтоко дозвола за женска облека, Женски Летен Печатен Екипаж Со Кратки Ракави - Маица За Вратот Обична Маичка Блузи Виолетова
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пунтоко дозвола за женска облека, Женски Летен Печатен Екипаж Со Кратки Ракави - Маица За Вратот Обична Маичка Блузи Виолетова

Модни Женски Летни Печатени Кратки Ракави ЕкипажотВратот Маица Обични Маици Блузи ве Молиме проверете

DEN 287.68