• Ново
Танцување Девојка Ѕид Налепници Романтична Љубов Во облик На Круна Шема самолепливи Налепници Дома Декорација

Танцување Девојка Ѕид Налепници Романтична Љубов Во облик На Круна Шема самолепливи Налепници Дома Декорација

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Опис : . Име На Производот : Ѕидни Налепници. Функција : разубавете ја декорацијата. Материјал : пвц. Стил : модерен минималистички. Простор : дневна соба, спална соба, комерцијално место. Големина : 30 x 90cm x 2pcs наборување. Пакување листа : . 2 х Ѕидни Налепници. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Бидете сигурни дека не ви пречи пред наддавањето. 2. Поради разликата на различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на производот. Фала. Пвц материјал, нетоксичен, еколошки, водоотпорен. Може да се нанесе на секоја мазна површина како што се стаклени врати, прозорски стакла, кујнски или плочки за бања, домашни апарати, климатизери и каросерии за автомобили. Кора и стап, репозиционирање. Безбеден за ѕидови, секогаш отстранлив без лепливи остатоци. Се држи до најмазните, рамни површини. Сликите се ефекти на паста, можете сами да ги залепите за да создадете различни ефекти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Фустан За Жени Ками Фустан Фустани Со Ремени За Шпагети Гроздобер Фустан За Лулашка Мода На Екипажот Жени Диносаурус Без
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Фустан За Жени Ками Фустан Фустани Со Ремени За Шпагети Гроздобер Фустан За Лулашка Мода На Екипажот Жени Диносаурус Без

Женски Летен Краток Ракав Чаден Миди Фустан Точки Со Течни Нивоа Фустани Женски Сатенски Есенски Макси

DEN 159.84
Рифорла Женски Лабав Врв Со Долги Ракави Печатење На Градната Коска Краток Свиткан Дуксер Со Качулка Женски Дуксери И Дуксери
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рифорла Женски Лабав Врв Со Долги Ракави Печатење На Градната Коска Краток Свиткан Дуксер Со Качулка Женски Дуксери И Дуксери

Јака : О Сезона На Вратот : Пролет, Fall, Зима} Материјал}мек+Уникатен Дизајн ● Маица Со Долги ракави, О врат,

DEN 351.84
Дизајнер 14к Бело Злато Шарм На Распетие Исечен Со Дијаманти Изработен Во Соединетите Држави-Накит Од Креации Од Сладок Грашок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дизајнер 14к Бело Злато Шарм На Распетие Исечен Со Дијаманти Изработен Во Соединетите Држави-Накит Од Креации Од Сладок Грашок

14к Бело Злато шарм на Распетие исечено Со Дијамантовој Стручно Дизајниран Накит : Приврзоци Цврст, Фрле�

DEN 1.33
КАЧУЛКА СО ДОЛГИ РАКАВИ РУНО
  • Ново
Оценка на клиентот:

КАЧУЛКА СО ДОЛГИ РАКАВИ РУНО

НФЛ ДОЛГ РАКАВ ХУДИ Руно Слободен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Страна На Фанатици...

DEN 640.00
Женски Костим За Капење Комплет Долни Шорцеви Со Висок Струк Гаќи Раширено Дно Танкини Дами Женски Стилски Рекреативни Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Костим За Капење Комплет Долни Шорцеви Со Висок Струк Гаќи Раширено Дно Танкини Дами Женски Стилски Рекреативни Облека

Големина : С Сад Големина : 4 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 32 Половината : 72см / 28.35" Должина : 27с

DEN 2.33
1.36 кт Круг Намалување Црвено Симулирани Рубин 14к Роза Бело Злато Гравирање Изјава Невестинска Годишнина Ангажман Свадба Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

1.36 кт Круг Намалување Црвено Симулирани Рубин 14к Роза Бело Злато Гравирање Изјава Невестинска Годишнина Ангажман Свадба Прстен

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

DEN 2.67