• Ново
Акцент Кафеава Кадифена Столица со Перница

Акцент Кафеава Кадифена Столица со Перница

Buyers rating:
DEN 5167.84

Износ

Фотелјата ќе ви создаде елегантен, топол и традиционален вкус во вашата дневна соба. Со високо декоративна основа со скролувани стапала и тапацирани седишта со длабоко копче тафтувани и акценти за украсување на ноктите, фотелјата додава класичен карактер и претставува луксузни детали. 1 вклучена перница. Цврсто перниче за грбот и седиштето. Вингбек рака стол.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нема Место Како Дома За Празниците Матрица - Од Студиор Еднократно Милар Шаблон Употреба За Бојадисување Дрвени Знаци-Палети

Нема Место Како Дома За Празниците Божиќна Сезона инспирирана од зборот и уметничката матрица од нашит�

DEN 127.84
Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хукер 12331хкр Издувни Цевки Адаптер

Благ Челик, свиткување од 180 степени, Големина На Цевка 1,5 инчи Од, Радиус 3 во., Нога а 6 во Нога Б 15 во., 16 Ме�

DEN 1.67
Сизи Смалуваат Пластични Пакет-
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сизи Смалуваат Пластични Пакет-

Комплетот За Пластични Додатоци Sizzix Shrink е дизајниран да ја олесни работата со Пластика за Смалување од �

DEN 0.33