• Ново
Кален Надворешна Модерна Перница За Фрлање, Зелена, Пакет

Кален Надворешна Модерна Перница За Фрлање, Зелена, Пакет

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Завршете ја последната нога од вашето патување со мебел со прскање на задебелени бои. Одликувајќи се со забавен принт со пердуви, нашите перници ќе го комплетираат вашиот надворешен декор со исклучителен модерен изглед и малку дополнителна удобност. Овие перници се направени со извонредна водоотпорна ткаенина што ги прави овие совршени додатоци за вашиот мебел за одмор на отворено, овозможувајќи ви да се опуштите кога сакате. Со бескрајни можности и апликации за овие перници, овие додатоци му даваат на вашиот простор за одмор завршни работи и во стил и во удобност. ДОПИР НА ЛИЧНОСТ : Лесно прилагодете го вашиот трем, палуба или двор со овој храбар и светол комплет за перници. Со непобедлива комбинација на удобност и беспрекорен стил, овој додаток сигурно ќе го оживее секој простор за одмор. МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Нашите перници се совршен акцент за секоја шема на декор. Ова се одликува со свеж дизајн на пердуви во монохроматска шема на бои. ОТСТРАНЛИВИ КАПАЦИ : можете лесно да ги отстраните нашите навлаки за перници за чистење по долг период на употреба. Само користете ги патентите за да ја одврзете кожата и да го извадите внатрешното полнење. Чистење на место или чистење на сушење се препорачува за овој производ. ВОДООТПОРНА ТКАЕНИНА : нашите навлаки за перничиња користат непорозен материјал што го прави чистењето на секое истурање ветре. Ве молиме имајте предвид дека овие навлаки за перничиња се водоотпорни и не се водоотпорни. Не потопувајте се во вода. ДИМЕНЗИИ : Изберете додаток кој е совршена големина за вас и вашиот мебел. Секоја перница е 18.00" W x 18.00 " L. ќе ви се допадне колку вашиот простор може да се трансформира со едноставното додавање на овој шармантен комплет за перници. Ова доаѓа како збир од два. Вклучува : Две (2) Фрли Перници. Материјал : Водоотпорна Ткаенина. Состав На Ткаенина : 100% Полиестер. Материјал За Полнење : Полистиренски Монистра. Боја : Зелена. Рачно Изработени Детали. Потребно Е Некое Собрание. Димензии : 18.00 инчи длабоко х 18.00 инчи широк.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мастер цилиндер на спојката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мастер цилиндер на спојката

Мајстор за перфекција на спојката на спојката, изгради репутација во автомобилската индустрија за квал

DEN 741.44
DENCO 2 Тркалезен величеник
  • Ново
Оценка на клиентот:

DENCO 2 Тркалезен величеник

DENCO 7800 2 "Round Sagnifier има 6x зголемување за да се направи дури и мал печатење читлив Цврста, лесна конструкциј�

DEN 1.33
Scoop Crewneck Cable Clit Jumper Women's Women's
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Crewneck Cable Clit Jumper Women's Women's

Тука евашиот џемпер на сезоната од Scoop Безвременски кабел плетен ажуриран со исечено вклопување и ултра

DEN 527.84