• Ново
Стерлинг Сребрена 30 БО Синџир БАБА Збор Приврзок Ѓердан

Стерлинг Сребрена 30 БО Синџир БАБА Збор Приврзок Ѓердан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Стерлинг Сребрена Лесна 30" .8мм Широк Ѓердан Со Синџир На Кутии СО Приврзок Од Баба збор. Одличен Приврзок За Да И Покажете На Баба Колку Се Грижите И Колку Е Посебна За Вас И Вашето Семејство.Материјал : .925 Сребрени Димензии : Рамен Приврзок Висина : 3/8 "Должина : 8/8" Ширина (Дебелина) : 1/16"Единици Продадени Од : Синглеску# : А37679тал Мерењата Се Приближни Приближни Димензии : 7,9 мм Х 24,7 мм Х 1мм ИЛИ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Крик-ФИЛМСКИ ПОСТЕР
  • Ново
Оценка на клиентот:

Крик-ФИЛМСКИ ПОСТЕР

Крик 2 Стил Ц (1997) Едностран, Декоративен Ѕид Постер Печатење Големината на хартијата е приближно 27 х 40 Ин

DEN 1.67
Бекарнли 101-Контрола Рака Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 101-Контрола Рака Черупка

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 799.20