• Ново
Декор Налепници Прозрачна Лента Ѕид Налепница Отстранлив Мурал Налепници Уметничка Соба ДЕКОР САМ

Декор Налепници Прозрачна Лента Ѕид Налепница Отстранлив Мурал Налепници Уметничка Соба ДЕКОР САМ

Buyers rating:
DEN 159.84

Износ

Прозрачна Лента Ѕид Налепница Отстранлив Мурал Налепници Винил Уметност Соба Декор Сам Карактеристики : Изработени Од Пвц Најдобри подароци за семејството и пријателите. Костум за секој чист мазен ѕид, плочки, прозорци, метал, плакар, пластика само 30 минути на сонце или под електрични светла ја полни лентата за да свети брилијантно со часови и часови откако ќе се изгаснат светлата! Лентата сјае светло луминисцентно зелено во мракот кога е активирана.Настрана од многуте употреби на страниците за работа, во баровите, рестораните и кината, за време на хостинг и планирање настани и концерти и настапи - премиум висококвалитетната лента овозможува тони дизајни и идеи за украсување простории. Исечете и обликувајте ѕвезди во соѕвездија за детски спални и игротеки. Покријте чаши, хартиени чинии, пластични садови и облека со лента за сјај или нацртајте го сопствениот подиум за танцување за забавна забава со темна тема!Сјајната лента е одлична безбедносна карактеристика за домови и мали бизниси, како и големи комерцијални згради и индустриски работни места. Лесно искинете или исечете лента во совршена должина за да ги осветлите патеките и патеките со точки, прецртајте прекинувачи за светло, сигнални врати и излези за итни случаи, означете скали и корнизи и која било област каде што треба да бидете на штрек во темни или слаби услови. Спецификација : Материјал : Пвц Големина : 300cmx5cm боја : Повеќебоен Пакет Содржина : 1 X Ѕид Налепница Забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2cm. Поради разликите помеѓу мониторите, сликата може да не ги одразува вистинските бои на предметот. Ви благодариме налепници. ѕвезда налепници. божиќни налепници. слатки налепници. божиќни ѕидни налепници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Cobra Hook n 'Go Buckle Release, RealTree Xtra
  • Ново
Оценка на клиентот:

Cobra Hook n 'Go Buckle Release, RealTree Xtra

Cobra Hook N 'Go има издание со еден калипер со оптоварување со еден допир Исто така, се одликува со активиран а

DEN 1599.84
од фосилни Еви Ев Кросбојд
  • Ново
Оценка на клиентот:

од фосилни Еви Ев Кросбојд

Торбата со вкрстени крстови на Еви е и удобна Оваа чанта од реликвија од фосил нуди надворешни џебови за

DEN 335.84