• Ново
Американски Менувач 4l80e Менувач Комплет во. Е Кочница Кабел Стегач Clevis Трим Комплет ЗА D60DF

Американски Менувач 4l80e Менувач Комплет во. Е Кочница Кабел Стегач Clevis Трим Комплет ЗА D60DF

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Американските Менувачи на Менувачи нудат менувачи со прилагодено вклопување со уникатни опции за предна средна или задна монтажа прилагодувања на повеќе оски и вистинска машинска изработка. Нашите патентирани сите нови американски Менувач двојна Акција менувач собранието прави се што ви треба во менувач. Без разлика дали ви се допаѓа стандардниот стил На Копче Или претпочитате операција на менувач на странична акција на старата школа ви дадовме токму она што е потребно за да одговара на вашиот стил. Смени како сакаш. Користете кое било копче што го сакате. Менувачот со Двојно Дејство ги нуди сите погодности на кој било друг менувач, но без ограничувања. Но, зошто да застанеме тука. Отидовме уште подалеку и го изградивме секој комплет што може да се замисли да го спои овој одличен менувач со нашите други одлични компоненти за да ви овозможи да го добиете она што ви треба одеднаш со леснотија. Без разлика дали ви е потребна Сопирачка За Вертик во 11 инчи или 16 инчи Или држач За Подот Кабли За Сопирачка За Сопирање Кабел Инсталирајте Стеги Диск Сопирачка Клевис Пренос Прачка или комплети За Украсување Во Црна Сива Или Тен Го имаме Комплетот што ви треба за да го завршите вашето возење како што сакате. Карактеристики Црн Комплет Капаче Со Копче За Притискање Црна Рачка За Подигање Прстенесто Копче Изработено од висококвалитетни материјали спецификации апликација : 4l80eshifter Стил : Копче И Странично Притворање Големина На Раката На Менувачот : 8 инчи. Единечна Завршница На Раката На Свиткувачот : Црно Копче : Стандардна Прачка : Не Е Вклучена Рачка На Сопирачката : Вклучена Тежина : 20 фунти-ШКУ : HFFMN560978 Американски Менувач 4l80e Комплет За Менувач 8 инчи. Е Кочница Кабел Стегач Clevis Трим Комплет ЗА D60 DF.

Карактеристики

Производи во категоријата