• Ново
Компактни Чанти Со Вкрстено Тело За Стилови На Живот Во Движење Женски Кожен Паричник Долг Патент корејска Верзија Рфид Кожен Паричник Модна Спојка Држач За Женск?

Компактни Чанти Со Вкрстено Тело За Стилови На Живот Во Движење Женски Кожен Паричник Долг Патент корејска Верзија Рфид Кожен

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Женски Кожен Паричник Долг Патент корејска Верзија Рфид Кожен Паричник Модна Спојка Држач За Женски Картички Женски Кожен Паричник Долг Патент корејска Верзија Рфид Кожен Паричник Модна Спојка Држач За Женски Картички Детали За Производот Голем Блок Кожен Нараквица Паричник Ве Одржува Поорганизирани и Побезбедни!Паричникот е направен од така што може да ви служи долго време.Паричникот ја користи најновата технологија ЗА блокирање НА РФИД за да ги чува вашите картички безбедни.Доволно голема за да го задржи се што ви треба во.Паричникот е достапен во различни прекрасни бои, во зависност од вашиот вкус.Овој паричник може да има капацитет на стариот паричник!1 ЛИЧНА КАРТА/Фото прозорец17 слотови за картички3 прием/потврда со патент/прегради за паметни телефони1 x џеб со патент Со парички Разноврсен Дизајн : Нашата Торба За Рамо/Чанта За Вкрстено Тело/Паричник е совршен додаток за секоја пригода. Без разлика дали ви треба стилска торба за рамо, удобна чанта за вкрстено тело или компактен паричник, овој мултифункционален дизајн ве покри. Врвен Квалитет : Изработена со најголемо внимание на деталите, нашата Торба За Рамо/Чанта/Паричник Е изработена од висококвалитетни материјали кои обезбедуваат издржливост и долговечност. Можете да верувате дека ќе издржи секојдневна употреба и ќе ги чува вашите најважни работи безбедни. Доволно Складирање : И покрај неговата компактна големина, нашата Торба За Рамо/Чанта/Паричник нуди доволно простор за складирање за сите ваши најважни работи. Повеќе прегради и џебови ви овозможуваат ефикасно да ги организирате вашите работи, одржувајќи сѐ на дофат. Удобно и Прилагодливо : Дизајнирано имајќи ја предвид вашата удобност, нашата Торба За Рамо/Чанта/Паричник има прилагодлив ремен што ви овозможува да го прилагодите вклопувањето според вашите желби. Носете го како торба за рамо или без напор претворете го во чанта со вкрстено тело за погодност без раце. Стилски и Трендовски : Останете модерни со Нашата Чанта За Рамо/Чанта/Паричник. Елегантниот и разноврсен дизајн ја надополнува секоја облека, што го прави совршен додаток и за секојдневни и за свечени прилики. Издвојте се од толпата со овој трендовски и функционален додаток.

Карактеристики

Производи во категоријата

Линон КИЛИМ-Тае Трио Област Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Линон КИЛИМ-Тае Трио Област Килим

Тепихот За Трио ЛинонТАЕ0 Е забавен и убав начин за збогатување на вашиот дом со стајлингот на блискиот �

DEN 0.33
Соларен Панел 12V 4.5 W, Лесен Соларен Полнач, Работа На Отворено, Обука За Патување Или Кампување За Лаптоп За Батерии За Автомобили
  • Ново
Оценка на клиентот:

Соларен Панел 12V 4.5 W, Лесен Соларен Полнач, Работа На Отворено, Обука За Патување Или Кампување За Лаптоп За Батерии За Автомобили

Соларен Панел 12 V 4.5 W, Лесен Соларен Полнач, Работа На Отворено, Обука За Патување Или Кампување за Лаптоп

DEN 4784.00