• Ново
Сирена Да Биде Најдобри Смешни Бфф Пуловер Дуксери Кои Одговараат На Подарок

Сирена Да Биде Најдобри Смешни Бфф Пуловер Дуксери Кои Одговараат На Подарок

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Имањето најдобри пријатели е еден од најдобрите подароци во животот, а вашиот најдобар пријател може да биде вашето куче, сестра, братучед или девојка од училиште. Кога знаете дека тие секогаш ќе бидат тука за вас, тоа е се што ви треба. На 365 Во Љубов/365 Печатење Ад, ние обезбедуваме уникатни соодветни облеки-соодветни сестри кошули, соодветни братучеди кошули, соодветни кошули за кучиња и сопственици-за да го прославите и негувате вашето драго пријателство.  Нашите дуксери што одговараат НА БФФ се направени од 80% памук 20% полиестер што ве одржува топло од студени денови до замрзнување-студена зима. Не само што ве одржуваат топло, туку и, тие се толку удобни што можете да ги носите како совршени кошули во секој даден ден. Не само тоа, нашите графички соодветни џемпери се претходно измиени спречувајќи какво било значително намалување по првото перење. Сите наши дизајни се создадени, печатени и испорачани Од Калифорнија САД, а ние нудиме стотици уникатни, слатки и смешни дизајни за разни теми и специјални прилики кои обезбедуваат совршени и лесни подароци за најдобар пријател за родендени, Божиќ и многу други. Направете ги вашите незаборавни спомени со Заљубени 365/365 најдобри пријатели На Печатење На Ад соодветни врвови-Започнете Со Купување Сега! ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ-Погледнете САМО на Табелата со Големина на Печатење 365 за попрецизно вклопување бидејќи табелата со големина на пазарот не обезбедува точни мерења 2 дуксери по нарачка. Висок КВАЛИТЕТ - Изработен од 80% памук 20% полиестер кој обезбедува удобност и ве одржува топло кога носите пуловер Со пуловер со долги ракави руно еко-пријателско мастило за печатење на база на вода. УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ-Различни дизајни на слатки дуксери КОИ одговараат НА БФФ кои нудат уникатни опции за подароци за најдобри пријатели, сестри и Сите Специјални прилики Што Се Должат.

Карактеристики

Производи во категоријата