• Ново
Пемброк Велшки Корги Самур И Вајт Толку Сакани Честитки и Пликови на

Пемброк Велшки Корги Самур И Вајт Толку Сакани Честитки и Пликови на

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Честитки И Пликови со уметнички дела специфични За расата Корги. Картичките со уметнички дела во целосна боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш внатрешен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Пакување од 8 Празни картички за белешки со пликови за честитки, Празни Честитки, празни картички за белешки, Божиќни Картички или картички за Благодарност. Богатствата На каролина Празни Честитки се Испечатени во Целосна Боја во Соединетите држави. Внатрешноста е празна за да ја напишете вашата порака. Кутии картички со бели пликови, а7 празни картички. Полукратни честитки со пликови. Големината на картичката е 7 инчи на 10 инчи и се преклопува до.

Карактеристики

Производи во категоријата

Корги Љубов Честитки И Коверти на
  • Ново
Оценка на клиентот:

Корги Љубов Честитки И Коверти на

Честитки И Пликови Пакет од 8 кој раса специфични Корги уметнички дела Прославете Го Денот на Вљубените

DEN 3.33
Белешка картичка за баби и дедовци
  • Ново
Оценка на клиентот:

Белешка картичка за баби и дедовци

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 127.84