• Ново
Богатствата На Каролина Американска Навивам Мачка Љубов Честитки со Коверти, 5 7

Богатствата На Каролина Американска Навивам Мачка Љубов Честитки со Коверти, 5 7

Buyers rating:
DEN 192.00

Износ

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Картичките се печатат во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 ГСМ. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нас во куќа или лиценцирани уметници. Богатствата На каролина а7 или 5х7 преклопена картичка. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Халмарк секојдневна картичка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Халмарк секојдневна картичка

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 127.84