• Ново
Којал Трговија На Големо Смешни Денот На Националниот Шеф Џамбо Картичка, Најдобар Шеф Во Светот Некогаш Празна Честитка Со Плик, 1-Пакет

Којал Трговија На Големо Смешни Денот На Националниот Шеф Џамбо Картичка, Најдобар Шеф Во Светот Некогаш Празна Честитка Со

Buyers rating:
DEN 214.88

Износ

Големина : совршена голема големина за група луѓе да потпишат и да вклучат personal пораки за охрабрување. Добијте 1 индивидуална честитка за развод со соодветен плик, 8,5 х 11 инчи. Духовитиот коментар за насловната страница е смело прикажан на цврстата картонска хартија. Прославете го новиот сингл и достапен пријател, колега, брат, сестра или сакана личност. Материјал : Изработен од висококвалитетна, премиум 350 ГСМ мат и хартија без киселина. Којал Трговија На Големо Смешни Денот На Националниот Шеф Џамбо Картичка, Најдобар Шеф Во Светот Некогаш Празна Честитка Со Плик, 1-Пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Халмарк секојдневна картичка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Халмарк секојдневна картичка

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

DEN 127.84