• Ново
Реконструирај Адаптер Делови Реконструирај Адаптер Адаптер За Конверзија Наизменична Струја Адаптер Делови За Реконструкција На Адаптер Комплет ЗА Адаптер ЗА КО

Реконструирај Адаптер Делови Реконструирај Адаптер Адаптер За Конверзија Наизменична Струја Адаптер Делови За Реконструкција

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

адаптер за реновирање делови за адаптер за реконструкција адаптер за конверзија на наизменична струја адаптер за конверзија делови за реконструкција на адаптер за реновирање Комплет За АДАПТЕР За КОНВЕРЗИЈА Наизменична СТРУЈА Делови За Адаптер За Конверзија Со ВИСОКА Ниска Монтажа Спецификација : Тип На Ставка : Делови за Адаптер За Доградба материјал : делови за адаптер За бакарно Шише се за поврзување на 1/4 во нишка ЗА САЕ.2 адаптери се со женски конец 1/4 САЕ Пакет Листа : 3 х Реновирање Адаптер Делови Апликација Систем : шише адаптер се вклопува за 1/4 ВО САЕ тема. 2 парчиња адаптер 1/4 во sae женска нишка погодна за автомобилска врска за климатизација и hd автомобилска врска за климатизација. ЗА R134 A : 3 парчиња наизменична СТРУЈА адаптер за монтирање поставени костуми ЗА системот ЗА шишиња СО ладилно средство R134 A, тие се издржливи и имаат практичност да се користат некое време. Функција : комплетот за адаптер За конверзија На Златен клима уред може да конвертира висок и низок напон, кој лесно се користи во системот за климатизација на автомобилот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Меру Декоративен Објект Во Јасно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меру Декоративен Објект Во Јасно

Овие глацијални планински врвови, направени од проѕирно, кристално стакло, се привлечен додаток на поли

DEN 3.33