• Ново
ана 738-04124А Смолкнување Иглички + 714-Cotter Иглички Комплет, Компатибилен СО Mtd Занаетчиски Дувачи На Снег 738-04124, Замена 0.24 1.62

ана 738-04124А Смолкнување Иглички + 714-Cotter Иглички Комплет, Компатибилен СО Mtd Занаетчиски Дувачи На Снег 738-04124, Замена

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив* Лесен за инсталирање*МПН : 738-04124А*УПЦ : 706433450251*Спецификација : Должина : 1,62"*Должина 41,2 мм, ширина на тркалезна глава 13,8 мм, растојание помеѓу жлебот И дупката : 30мм, ширината На цилиндерот е 6,22 мм*Пинови За Смолкнување За Замена На Кадет За Младенчиња & котер иглички за дувачи на снег 738-04124а, 738-04124*МАТЕРИЈАЛ : МЕТАЛНИОТ ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : (опционално)пакет о : 10 парчиња*(5 Парчиња Иглички За Смолкнување И 5 Парчиња Иглички)пакет б : 20 парчиња*(10 парчиња иглички за смолкнување и 10 парчиња иглички)пакет в : 2 парчиња*(1 Парчиња Иглички За Смолкнување И 1 Парчиња пинови)забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи. Лесен за инсталирање. МПН : 738-04124А. УПЦ : 706433450251. Спецификација : Должина : 1.62".

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Летни Ромпери Цветни Печатени Памучни И Ленени Комбинезони Модни Цветни Графички Еластични Трегери Панталони Ромпер Со
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летни Ромпери Цветни Печатени Памучни И Ленени Комбинезони Модни Цветни Графички Еластични Трегери Панталони Ромпер Со

Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, Секојдневен роденденски фустани за жени вечерни фустани за жени елеган

DEN 239.84