• Ново
Летни Младински Шорцеви Машки Каприс Еластична Спортска Плажа Секојдневни Панталони

Летни Младински Шорцеви Машки Каприс Еластична Спортска Плажа Секојдневни Панталони

Buyers rating:
DEN 291.20

Износ

Летни Младински Шорцеви Машки Каприс Еластична Спортска Плажа Секојдневни Панталониза Производот : Удобен квалитет на ткаенината : 95% полиестер + 5% еластан. Лесна, силна растеглива ткаенина за максимално движење и издржливост.Брзо сушење : материјалот ја отстранува потта и се суши многу брзо.Странични џебови : длабоки цврсти странични џебови со патент за да спречите паѓање на содржината.ЕЛАСТИЧЕН еластичен појас Сокриен СО половината со интегрирана врвка за влечење. Дозволете 5-8 см истегнување, релаксација и удобност.Фитнес од суштинско значење : тренинг, трчање, џогирање, возење велосипед, пешачење, планинарење, кошарка, одбојка или секојдневно секојдневно носење.Опис : Висок квалитет.Изработени од висококвалитетни материјали и издржливи за секојдневна употреба.Ова е одличен подарок за вас или за себе.Сезона : Лето : мажи.Стил : секојдневно/секојдневно.Материјал : Тип На Полиестерпатер : Цврста Силуета : Вклопете што добивате : 1 х панталони.Забелешка : поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е за цели на илустрација и може да не ја одразува вистинската боја на предметот што го добивате.Size Waist Hip Length M67-77cm/26.38-30.31"102cm/40.16"47cm/18.50"L69.5-79.5 cm/27.36-31.30"106cm/41.73"48cm/18.90"XL72-82cm/28.35-32.28"110cm/43.31"49cm/19.29"XXL74.5-84.5 cm/29.33-33.27"114cm/44.88"50cm/19.69"XXXL77-87cm/30.31-34.25"118cm/46.46"51cm/20.08"XXXXL79.5-89.5 cm/31.30-35.24"122cm/48.03"52cm/20.47"XXXXXL82-92cm/32.28-36.22"126cm/49.61"53cm/20.87" Материјал : 100% Полиестер. Грижа : Машина За Перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Тежина : Средна Тежина. Затворање : стил На повлекување со еластичен струк за дополнителна удобност. Џебови : 2 рачни џебови;1 заден џеб ги држи најважните работи. Карактеристики : Обични спортски модни шорцеви. Машки Супериорни Шорцеви ОД КВАНГ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дворни Скулптури За Надворешна Божиќна Блескава Декорација Подарок Бо Украс Со Лак Божиќно Осветлување Бо Надворешно Осветлување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дворни Скулптури За Надворешна Божиќна Блескава Декорација Подарок Бо Украс Со Лак Божиќно Осветлување Бо Надворешно Осветлување

Материјал : + бакарна жица светилка големина : Голем : 7.48€7.48€7.48 инчи / 19 € 19€19cm Средно : 5.91€5.91€5.91 инчи / 15

DEN 3.00
Божиќни Украси Заштеди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќни Украси Заштеди

Декорација НА работната Површина НА новогодишна Елка СО Светлосна Жичанопис : ново и име на производот

DEN 127.84