• Ново
Женски Врвови Лаванда Магла-Убава Цвет Маица Подарок Екипажот Вратот Партија Маици Маица

Женски Врвови Лаванда Магла-Убава Цвет Маица Подарок Екипажот Вратот Партија Маици Маица

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

95% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. ЛЕСЕН, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла И КАРАКТЕРИСТИКИ НА долниот раб : полиестер, тркалезен врат, кратки ракави, супер мек, тој е доста добро прифатен од мажи и жени за кул и свеж летен стил. МОДНА МЕШАВИНА : Совршена За секојдневен изглед или луксузно ноќно излегување. лесно се спарува со вашите омилени шорцеви, панталони, фармерки, палто, јакна, очила за сонце, капа и стилски чевли. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : оваа вера е погодна За Лето, Пролет, Fall и Зима. Ве одржува ладни и не ја поттикнува потта. Тоа е многу добро прилагодено На Летните горештини. Во Пролет или Fall, или кога температурите ќе се искачат, можете да додадете јакна, блејзер или кардиган за да имате ласкав изглед. ПРИЛИКА : Лабавата летна кошула може да ги покрие сите форми на телото, да ја покаже вашата убавина; погоден за плажа, одмор, одмор, ноќно излегување, состанок, забава, улица, бизнис, канцеларија, работа, клуб, патување или секојдневно носење итн. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме проверете ги деталите за големината во описот на производот. ако сакате лабаво причинско-последично вклопување, нарачајте големина нагоре, свртете ја облеката внатре кон надвор и измијте ја ладно / исушете ја на ниска температура / не избелувајте или пеглајте директно на отпечатокот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Секојдневен Пролет Fall Врвови Трендовски Еднобојни Лесни Дуксери Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабава Пуловер Излегување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Секојдневен Пролет Fall Врвови Трендовски Еднобојни Лесни Дуксери Со Долги Ракави Со Долги Ракави Лабава Пуловер Излегување

Материјал : Памучни Мешавини, Меки И Удобни Карактеристики : Печатење, Дневно, Моден Стил Мека, растеглив

DEN 159.84
Маица за кратки ракави за жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маица за кратки ракави за жени

Во основата на секоја одлична гардероба е збирка на најважни работи со кои никогаш не можете да тргнете

DEN 1.00