• Ново
Ленени Кошули за Мажи Обични Летни Шорцеви Со Цврст Држач Ракави Кошула Со Копчиња Блуза

Ленени Кошули за Мажи Обични Летни Шорцеви Со Цврст Држач Ракави Кошула Со Копчиња Блуза

Buyers rating:
DEN 374.24

Износ

= = = Опис ===. 1. Карактеристики : Секојдневни ленени кошули за мажи, краток ракав, засукан ракав, ракав со манжетни со стоечка јака. 2. Секојдневно и лабаво вклопување, в врвови од туника за вратот, едноставни и модни ленени кошули за мажи со копчиња надолу со џебови. 3. Класична јака за кошули за мажи, основни маици за мажи, Маици за мажи. 4. Спарете модерно со фармерки, шорцеви и хеланки за стилски изглед. 5. Удобната кошула е најдобриот избор за вашите релаксирачки викенди, секојдневно носење, работа, на отворено, патување, секојдневно, училиште. = = = Спецификација ===. Стил : Секојдневен/Работа. Тип На Шема : Цврста Боја. Тип : Кошула. Деколте : Јака. Детали : Копче Нагоре, Џеб Пред. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Тип На Ракав : Обичен Ракав. Ткаенина : Не-Истегнување. Материјал : Лен + памук. Состав : 80% Лен + 20% памук. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. = = = Пакување ===. 1 Х Мажи Кошули Со Копчиња Надолу Мека и удобна ткаенина : нашите кошули за фустани со долги ракави се направени со висококвалитетна памучна ленена ткаенина, обезбедувајќи дишење, лесно чувство и мекост. Уникатен стил : овие машки памучни ленени кошули имаат цврста боја и имаат дизајн со копчиња надолу. Тие се совршени за секојдневна облека и можат да се носат како 3/4 ракави или полни ракави, овозможувајќи различни стилови. Едноставност на дизајнот : со класичен и стилски дизајн, нашите машки кошули се погодни за секојдневни деловни прилики. Тенкиот стил на вклопување и спуштање на копчињата ви даваат чист и модерен изглед, додека текстурата на памучна ленена ткаенина додава допир на софистицираност. Опции за спарување : можете да ја спарите оваа кошула со копчиња со долги ракави со чино или фармерки за секојдневен секојдневен изглед. Може да се совпадне и со панталони за облекување за остар и елегантен изглед. Оваа разноврсна кошула е задолжителна во гардеробата на секој маж и е погодна за канцеларија, деловни состаноци, состаноци, ноќевања, клубови, свадби, плажа, патувања и секојдневно секојдневно носење. Тие прават совршени подароци за вашето момче, син, сопруг, па дури и за себе. Ве молиме внимателно проверете ја нашата табела со големини пред да поставите нарачки. Доколку имате проблеми со нашата ленена кошула, слободно контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гријанлок Мажи Плажа Шорцеви Копче Лето Кратки Панталони Маскирна Печатење Дневна Дното Средината На Половината Менс Повик Мулти-Џебови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гријанлок Мажи Плажа Шорцеви Копче Лето Кратки Панталони Маскирна Печатење Дневна Дното Средината На Половината Менс Повик Мулти-Џебови

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Хавајски Кратки Панталон�

DEN 175.84
Машки Хавајски Кошули Обични Златни Синџири 3д Дигитално Печатење Маици Со Кратки Ракави Поставени Златни Синџири 3Д Дигитални
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки Хавајски Кошули Обични Златни Синџири 3д Дигитално Печатење Маици Со Кратки Ракави Поставени Златни Синџири 3Д Дигитални

Ткаенина Висококвалитетната полиестерска ткаенина носи брзо суво, 4 насочно истегнување, без намигну�

DEN 335.52
Инлиф Полушорцеви Панталони Машки Клиренс Машко Лето На Отворено Обичните Ми Бои Имаат Џебови Спортски Шорцеви Со Врвки Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Инлиф Полушорцеви Панталони Машки Клиренс Машко Лето На Отворено Обичните Ми Бои Имаат Џебови Спортски Шорцеви Со Врвки Панталони

Машко Лето На Отворено Обичните Мешани Бои Имаат Џебови Спортски Шорцеви Со Врвки Панталони Карактерис

DEN 175.84
Ауео Карго Панталони Мажи, Машки Шорцеви На Отворено Секојдневен Лесен Брз Сув Риболов Шорцеви За Пешачење Со Повеќе Џебни Прави
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ауео Карго Панталони Мажи, Машки Шорцеви На Отворено Секојдневен Лесен Брз Сув Риболов Шорцеви За Пешачење Со Повеќе Џебни Прави

1.Нашата ткаенина е преполна со удобни карактеристики n тенок материјал, тие нудат нежно, удобно вклопув�

DEN 415.84
Вублинг Мажи Шорцеви На Плажа Дно Со Висок Струк Секојдневни Летни Кратки Панталони Машки Класичен Фит Празнични Мини ПАНТАЛОНИ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вублинг Мажи Шорцеви На Плажа Дно Со Висок Струк Секојдневни Летни Кратки Панталони Машки Класичен Фит Празнични Мини ПАНТАЛОНИ

Опис : Пол : Мажи, Човек, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Пантал

DEN 175.84