• Ново
Мелроза Авенија ФАУ ФАУ кожен блок-потпетици на потпетици на пети за пета

Мелроза Авенија ФАУ ФАУ кожен блок-потпетици на потпетици на пети за пета

Buyers rating:
DEN 447.84

Износ

Овие елегантни чизми за пети од Мелроус Аве се рачно изработени од луксузна веганска кожа и имаат поголема вратило и внатрешен патент за софистициран изглед. Пернизираните табани и удобната блок-потпетица ги прават овие вистински чевли од ден на ноќ. 2,5 ”блок пета. Внатрешно затворање на поштенски патенти. Зашилен пети. Удобни табани. Веган и без суровост. 100% полиестер. Место чисто. Увезени. Faux кожа посочени со пети за жени од Мелроус Авенија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Хелена Слауч Чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Хелена Слауч Чизми

Елена од Бела Вита ги има оние совршено лигави детали за вратилото што добија интензитет минатата Fall и п

DEN 3.33
Лесни улични чизми за удобност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни улични чизми за удобност

Фантастичен стил што може да се носи со низа облеки низ ладилната сезона Gusto By Easy Street има задебелен метал

DEN 0.33
Женски Ar Алис Чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Ar Алис Чизми

Излезете на улиците изгледајќи стилски Во Женските Чизми На Мук ЛУКС® Women Алис Со вештачко крзно за да в�

DEN 1041.44
Стив Маден Веџи Бути
  • Ново
Оценка на клиентот:

Стив Маден Веџи Бути

Женската Патика Веџи На Стив Меден е совршена комбинација на мода и функција Направени од 100% велур, овие

DEN 544.00
Лесни чизми за уличен светец фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни чизми за уличен светец фустан

Создадете елегантна силуета со светец по лесна улица Пути од потпетици е неопходност, и ова се оние што �

DEN 0.33
Lugz жени sprig мода чика чизма
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lugz жени sprig мода чика чизма

Запознајте ја женската Сприг на Lugz, стилски патики компатибилен со ладно време Дополнителната мека лас�

DEN 2.33