• Ново
Brinley Co. женски фустан бута

Brinley Co. женски фустан бута

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Bootie од страничен сплит на глуждот од Brinley Co е конструирана со меки велурски велур со детали од странични детали од секоја страна. Агли бурни потпетици создаваат ласкава силуета и метални детали акценти на советите на пети и потпетици за да ја завршат висината на стилот на потпетиците : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Постигнете нови височини во bootасие Bootie од Бринли Ко Овој ултраладен двотон бути има квадратни пети и во�

DEN 2.33
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Оди за смело Nessie од Brinley Co е класичен бута за зашилени пети, преименувана со меки ткаенини од ткаенини за

DEN 630.08
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 383.84
Brinley Co. женски фустан бута
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. женски фустан бута

Покажете ги стилските обувки во каишот за завиткување на глуждот на глуждот од Brinley Co Овие чизми со потп�

DEN 706.72