• Ново
Патување Колекција Жени Слоан Тру Удобност Пена Внатре Патент Наредени Петица Чизми

Патување Колекција Жени Слоан Тру Удобност Пена Внатре Патент Наредени Петица Чизми

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Колекцијата на Патувања Слоун бути е олицетворение на суптилно стилски. Оваа веганска кожна силуета е детална со квадратен прст и спој низ центарот. Подножје од пена за Удобност од 4 мм и буци блок потпетици го заземјуваат дизајнот за лифт што може да се оди. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 2 3/4-инчи. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 5 1/2 инчи. Врвен Обем : 11 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Внатре Во Патент. Стил На Пети : Квадрат. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie

Задебелена бута на глуждот што е сигурно да ги сврти главите, Everlie од Brinley Co Оваа кроктекстура веганска к�

DEN 630.08
Brinley Co. женски фустан бута
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. женски фустан бута

Bootie од страничен сплит на глуждот од Brinley Co е конструирана со меки велурски велур со детали од странични

DEN 0.67
Brinley Co. женски фустан бута
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. женски фустан бута

Покажете ги стилските обувки во каишот за завиткување на глуждот на глуждот од Brinley Co Овие чизми со потп�

DEN 1.33
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Веднаш издигнете го вашиот изглед со Hessie од Brinley Co Оваа едноставна бута го задржува без напор шик со квад

DEN 480.00
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Страничниот поделен Geo Bootie од Brinley Co е конструирана со врвни велур на велур и ги истакнува геометриските

DEN 639.84
Динго го чува западниот bootie di
  • Ново
Оценка на клиентот:

Динго го чува западниот bootie di

Западниот бут западен бути ќе ви помогне да останете верни на вашите западни корени За fallуби се во овошј

DEN 1.33