• Ново
Единствени поволни цени со цврста печатење на конец за печатење, стандардни, розови, 4-парчиња

Единствени поволни цени со цврста печатење на конец за печатење, стандардни, розови, 4-парчиња

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Уникатните поволни перничиња нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови, без бледнее, свилен допир. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Ве молиме, проверете дали перниците одговараат на вашата големина на перницата пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата направена од сатенска свилена ткаенина. Стандард/Големина на кралицата : 20 "x 30"/50x75cm. Големина на кралот : 20 "x 40"/50x100cm. Мека и мазна текстура. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Вклучува само перници со 4 пакувања, перницата не е вклучена.

Карактеристики

Производи во категоријата