• Ново
Единствени поволни цени 2-парчиња сатенски разгалени перници за перници, будоар, лаванда сива боја

Единствени поволни цени 2-парчиња сатенски разгалени перници за перници, будоар, лаванда сива боја

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Направено од сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во студ, немојте да се сувате, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред да ја набавите и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студијата. Лаванда сива направена од 100% полиестерска сатенска ткаенина. Будоар - 12x16inch + 3inch hem / 31x41cm + 7,5см. Стандард - 20x26inch + 3inch hem / 51x66cm + 7,5см. Кралица - 20x30inch + 3inch hem / 51x76cm + 7,5 см. Кинг - 20x36inch + 3inch hem / 51x92cm + 7,5см. Европски - 26 x 26inch + 3inch hem / 66 x 66cm + 7,5см. Цврста боја, затворање на пликот. Вклучува само 2 парчиња перници, перница не е вклучена. Земја на потекло : Увезен.

Карактеристики

Производи во категоријата

400TC египетски памучен сет
  • Ново
Оценка на клиентот:

400TC египетски памучен сет

Renauraa Luxury 100% True Egyptian Solid Cotton Pillow Set 2 парче, меки и мазни памучни перници за стандардна големина, сет за стан

DEN 3.00