• Ново
Уникатни поволни цени за затворање на пликови со сатен свила, пурпурна будоар

Уникатни поволни цени за затворање на пликови со сатен свила, пурпурна будоар

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во ладна вода, немојте да се сувате, не бели. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред набавката и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени 2-пакувања сатенски свила пликови за затворање перници за затворање пурпурна будоар изработена од полиестер сатенска свилена ткаенина. Големина на будоар - 12 "x 16"/31 x 41cm. Стандардна големина - 20 "x 26"/ 51 x 66cm. Големина на кралицата - 20 "x 30"/51 x 76cm. Големина на кралот - 20 "x 36"/51 x 92cm. Европска големина - 26 "x 26"/ 66 x 66 cm. Затворање на пликови. Вклучува сет од 2 свилени сатенски перници само, перница не вклучува. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата

400TC египетски памучен сет
  • Ново
Оценка на клиентот:

400TC египетски памучен сет

Renauraa Luxury 100% True Egyptian Solid Cotton Pillow Set 2 парче, меки и мазни памучни перници за стандардна големина, сет за стан

DEN 3.00