• Ново
Корашан Графички Маици Машка Маица Графички Текст 3д Печатење Улица Обичен Краток Ракав Копче Надолу Печатена Облека Основни Маици За Мажи

Корашан Графички Маици Машка Маица Графички Текст 3д Печатење Улица Обичен Краток Ракав Копче Надолу Печатена Облека Основни

Buyers rating:
DEN 463.84

Износ

Големина : С Биста : 108см/42,52" Рамо : 46см/18,11" Ракав : 23,5 см/9,25" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 112см/44,09" Рамо : 47см/18,50" Ракав : 23,5 см/9,25" Должина : 70см/27,56" Големина : Л биста : 118см/46,46" рамо : 48,5 см/19,09" ракав : 24,5 см/9,65" должина : 72см/28,35" големина : Xl Биста : 124см/48,82" Рамо : 50см/19,69" Ракав : 24,5 см/9,65" Должина : 72см/28,35" Големина : xxl Биста : 130cm/51.18" Рамо : 51.5 cm/20.28" Ракав : 25.5 cm/10.04" должина : 74cm/29.13" Големина : xxxl биста : 136cm/53.54" рамо : 53cm/20.87" ракав : 25.5 cm/10.04" должина : 74cm/29.13" големина : xxxxl биста : 142cm/55.91" рамо : 54.5 cm/21.46" ракав : 26.5 cm/10.43" Должина : 76cm/29.92" големина : xxxxl биста : 148cm/58.27" рамо : 56cm/22.05" ракав : 26.5 cm/10.43" должина : 76см/29.92" машка маица графички текст 3д Печатење Улица Обичен краток ракав копче надолу печатена облека Основно можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан На Фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се Појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјална Ткаенина/Моден дизајн изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : лето : Менстајл : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Мешавина : должина на ракавот за Печатење : Должина На Облека Со Кратки Ракави : Нормална Декорација : Ништо што добивате : 1 Врвови Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиени Квалитетни Материјали : овие се изработени од пријателски 100% Полиестер, цврст и издржлив, удобен За носете-нема Да ја Направи вашата кожа Зелена, Црвена Или Инчи. Пријателски за чувствителна кожа. Тие се доволно удобни за носење низ куќата и соодветни за канцелариска работа. Класичниот и едноставен дизајн е совршено добро со сите видови облека за секоја пригода, привлекувајќи го вниманието на сите. Перење-машина за перење со ладна вода препорачува, не белилото, не железо, висат или линија за да се исуши. Премиун Услуги На Клиентите-се надеваме дека нашите клиенти ќе добијат прекрасен Добро дизајниран сет на производи со разумна цена и одлична услуга за клиентите. Ве молиме контактирајте не кога ќе се чувствувате слободни ако имате какви било прашања, можеме да ви помогнеме брзо и Добро. Услуга по продажбата : Кога ќе го добиете производот, ако не сте задоволни со нашите производи, контактирајте не во секое време, ќе ве вратиме во рок од 30 дена потрудете се да ги направите работите исправни. Само се надеваме дека ќе имате пријатен шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 191.84
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99 / 1; Спортската Сива е 90 / 10; беспрекорно ребро на вратот; зале�

DEN 2.33
Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 565.44
Патриотско Совршенство
  • Ново
Оценка на клиентот:

Патриотско Совршенство

Машки Летен Ден На Независноста Печатење Знаме Маици Со Кратки Ракави Мажи Летни Модни Маици Со Кратки �

DEN 3.00