• Ново
Лист Зачин Налепница Еднократно Контејнер Џем Етикети Кујна Налепници Организатор Ѕид Налепница Дома Декор Табла ЕТИКЕТА Z3G7

Лист Зачин Налепница Еднократно Контејнер Џем Етикети Кујна Налепници Организатор Ѕид Налепница Дома Декор Табла ЕТИКЕТА Z3G7

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

функција : 1. Залепете ја етикетата на етикетата на просторијата за складирање земјоделска храна однапред за да ја поедноставите организацијата на просторијата за складирање храна.2,8 листови/сет, вкупно 144 налепници3. Овие налепници лесно може да се излупат од белата подлога и треба да се залепат само на површината на садот (нема потреба од бришење); печатени на висококвалитетни транспарентни самолепливи материјали.4. Класичен и старомоден смел изглед : фонтот е внимателно избран поради неговата одлична видливост иesетика.5. Одлично решение за организирање на куќата и подобрување на околината.Материјал : пвц налепници вкупна големина : 26,7*13,5 cm Leaflet дијаметар : 3,8 cmquanty : 8 листови/сет, вкупно 144 налепници листа : 8 * етикети За Зачини : 1. Поради разликата на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.2. Поради рачно мерење, дозволете разлика од 0,5-2 см. ®ОТСТРАНЛИВ сите етикети се отпечатени на самолеплив винил од табла што може да се отстрани. најдобро одговара за мазни површини И е ВОДА ЗАБЕЛЕШКА : ТЕГЛИ не се ВКЛУЧЕНИ. ИЗДРЖЛИВИ тегли За Зачини изработени од густ текстуриран винил што е искинување и клокотот. самолепливите етикети се лесни за репозиционирање без леплива резиденција. Тие се водоотпорни и замрзнувачи. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕНКористете ги нашите квадратни стаклени тегли за организирање фиоки, зачини, чување зачини, сол, бибер, билки, проекти и многу повеќе! Овие етикети за мини тегли имаат различни намени како што се услуги за забави, занаетчиски или канцелариски материјали, украсни проекти или домашни добрите. Класичен и старомоден смел изглед : фонтот е внимателно избран поради неговата одлична видливост иesетика. Широко се користи во домашни кабинети, ресторани, хотели, пекарски продавници, продавници за колачи и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Силуета Налепница Семплер Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Силуета Налепница Семплер Пакет

Пакетот За Земање Примероци Од Налепници е одличен начин да започнете со создавање сопствени прилагоде

DEN 351.84
Ноќта на вештерките прозорец се држи Листови Ноќта На Вештерките Прозорец Се Држи Декорација Череп Скелет Прозорец Стакло Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноќта на вештерките прозорец се држи Листови Ноќта На Вештерките Прозорец Се Држи Декорација Череп Скелет Прозорец Стакло Налепници

Опис Дали сакате да додадете некои украси за забава За Ноќта на Вештерките? Овој производ ќе биде најдоб

DEN 175.84
Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Боја и Големини - проверете моторот светлина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Налепница Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Боја и Големини - проверете моторот светлина

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 2.67
Кинески Налепница Шар-Пеи Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои И Големини-куче кучешки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кинески Налепница Шар-Пеи Налепница Умре Сече-Самолепливи Винил-Водоотпорен-Направени ВО САД-Многу Бои И Големини-куче кучешки

Гордо Направени во САД Сите налепници не се создадени еднакви затоа немојте да бидете измамени од евтин

DEN 2.67