• Ново
Мила Сувенир САМОСТОЈНИ Близнаци Бебе Туш Тема Налепници Чоколадо Бонбони Етикети-Портокал

Мила Сувенир САМОСТОЈНИ Близнаци Бебе Туш Тема Налепници Чоколадо Бонбони Етикети-Портокал

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

✤ Пакет Од 190 Налепници Бебе Туш-Чоколадо Етикети-Партија Декор-Бакнеж Печати, Од Мила Сувенир Печатени Бебе Туш Налепници. Печатени на висококвалитетна леплива налепница хартија и спакувани рачно. Ви благодариме за поддршка на рачно изработени! ************************ ЕТИКЕТИ ДЕТАЛИ ************************✤ Пакетот Вклучува : 190 Налепници од 4 Различни Дизајни како што е прикажано на сликата. Големина на редот : 0,75 " тркалезни сјајни налепници само кора и стап . Дигитално печатени на висококвалитетна леплива хартија, со живописни Бои. ✤ СОВРШЕН ЗА украсување услуги за забави или запечатување пликови.. итн. ➽ Боја Забелешка : боите во лице може да се разликуваат малку од она што го гледате на вашиот компјутер. Секој екран е различен. ✤ Дарлинг Сувенир е премиер дизајнер и производител на партиски декор, специјализиран за персонализирани партиски материјали. Производите за Сувенири дарлинг секогаш се направени со најквалитетна хартија, материјали, Ткаенина и мастила. Ви благодариме што го направивте Сувенирот Мила дел од вашиот специјален настан! ✤ Во случај да имате било каков вид на прашања, ве молиме контактирајте со нас! Ако не го најдете токму она што би сакале во мојата продавница, ве молиме контактирајте и јас ќе бидам среќен и задоволен што ќе ве поддржам по нарачка. ✤ Ние нудиме различни бои Опција теми за продажба. Можете да ја изберете саканата тема во Боја додека ја поставувате вашата нарачка. Пакетот Вклучува : 190 Налепници од 4 Различни Дизајни како што е прикажано на сликата. Големина : 0,75" тркалезни сјајни налепници само лупете и држете . Боја : Портокалова. Производите за Сувенири дарлинг секогаш се направени со најквалитетна хартија, материјали, ткаенини и мастила. Дигитално печатени на висококвалитетна леплива хартија со живописни бои. Вистинската боја на производот може да варира поради разликите во поставките на мониторот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Hp Налепница Класичен VPk Сон Трагач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Hp Налепница Класичен VPk Сон Трагач

Мамби Хп Налепница Класичен Впк Сон Трагач Овие налепници се совршен додаток на вашиот планер! Овој пак�

DEN 2.33
Џулам Сајберпанк Графити Налепници Пукање Игра Водоотпорен Автомобил Налепници Автомобил Автомобил Водоотпорен Винил Налепница
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џулам Сајберпанк Графити Налепници Пукање Игра Водоотпорен Автомобил Налепници Автомобил Автомобил Водоотпорен Винил Налепница

Карактеристики : 1 Разновидни Налепници : комплетот содржи 50 налепници, тие се разновидни, а не случајни,

DEN 2.33
Мала Свежа Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепница За Налепници
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мала Свежа Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепница За Налепници

Книга За Складирање На Нокти Книга За Складирање На Налепници Книга За Прикажување Мала Свежа Налепниц�

DEN 1.33