• Ново
Пакон, ПАК51480, Пластични Налепници За Награда За Јаболка, Пакување, Црвено

Пакон, ПАК51480, Пластични Налепници За Награда За Јаболка, Пакување, Црвено

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Налепниците за награда доаѓаат во 45 дизајни на три ролни. Изберете и изберете меѓу содржините за да ја пронајдете вистинската порака што ќе го мотивира вашиот ученик. Држачот за налепници што може да се полни е во форма на јаболко и изработен од пластика.Пакон Пластика Јаболко Награда Налепници, 600 / Пакет (Количина) Изберете меѓу содржините за да ја пронајдете вистинската порака за да го мотивирате вашиот ученик. 45 дизајни на три ролни. Држачот за налепници што може да се полни е во форма на јаболко и изработен од пластика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Налепници за бајки со влакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Налепници за бајки со влакна

Налепниците со пена во боја на пастел има букви со фонт сличен на бајка 2мм формите се поддржани со самол

DEN 2.00