• Ново
Колекција на ournoureенски жени Слоан Тру удобна пена во внатрешноста

Колекција на ournoureенски жени Слоан Тру удобна пена во внатрешноста

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Sloann Bootie на Countore Collection е олицетворение на суптилно стилски. Оваа веганска кожа силуета е детална со квадратна пети и цвест низ центарот. Комфорна пена од 4 мм Tru ™ стапало и бујна блок -потпетица, дизајнот за лифт за прошетка. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 5 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Страничниот поделен Geo Bootie од Brinley Co е конструирана со врвни велур на велур и ги истакнува геометриските

DEN 639.84
Brinley Co. женски фустан бута
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. женски фустан бута

Bootie од страничен сплит на глуждот од Brinley Co е конструирана со меки велурски велур со детали од странични

DEN 0.67
Женско Возење Тец Моторџиска Чизма
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женско Возење Тец Моторџиска Чизма

Сериозна чизма за возење што изгледа исто толку одлично како што настапува Направено за отворен пат со �

DEN 1.00
Женски Ar Алис Чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Ar Алис Чизми

Излезете на улиците изгледајќи стилски Во Женските Чизми На Мук ЛУКС® Women Алис Со вештачко крзно за да в�

DEN 1041.44