• Ново
Collectionенска колекција на списанија Ivie широко теле колено висока чизма црна кожна кожена м

Collectionенска колекција на списанија Ivie широко теле колено висока чизма црна кожна кожена м

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Прошетајте по улиците во стил со колекцијата stournee ivie широко теле колено високо подигање. Овој багажник со средно-теле е стилизирана со слоевит дизајн на ленти на глуждот што му дава на овој едноставен багажник свеж нов пресврт. Оваа меморија за пена за меморија обезбедува перниче мека удобност на нозете. Феации и придобивки од лента за ленти, патентмеморија, пена од пена, висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 16 1/2 инчи. Врвен обем : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 6 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бела Вита Хелена Слауч Чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Хелена Слауч Чизми

Елена од Бела Вита ги има оние совршено лигави детали за вратилото што добија интензитет минатата Fall и п

DEN 3.33
Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Croco Texture Bootie

Задебелена бута на глуждот што е сигурно да ги сврти главите, Everlie од Brinley Co Оваа кроктекстура веганска к�

DEN 630.08
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Умните современи детали го дефинираат Дарио од страна на Бринли Ко Внатрешен патент и стриптичен плете�

DEN 480.00
Brinенски крст на Brinley Co.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Brinенски крст на Brinley Co.

Кросоверските чизми од Brinley Co се одликуваат со врвни велур на велур, кои се искачуваат на глуждовите и ги

DEN 921.44
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Толку симпатична и разноврсна, Bootie Bootie од Brinley Co Оваа веганска кожа бута има квадратни пети и цвест на ши�

DEN 480.00
Lugz жени sprig мода чика чизма
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lugz жени sprig мода чика чизма

Запознајте ја женската Сприг на Lugz, стилски патики компатибилен со ладно време Дополнителната мека лас�

DEN 2.33
Лесни чизми за уличен светец фустан
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни чизми за уличен светец фустан

Создадете елегантна силуета со светец по лесна улица Пути од потпетици е неопходност, и ова се оние што �

DEN 0.33
Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 383.84
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Страничниот поделен Geo Bootie од Brinley Co е конструирана со врвни велур на велур и ги истакнува геометриските

DEN 639.84