• Ново
Уникатни поволни цени луксузна свилен сатен каросерија кутија кафеава 20 60

Уникатни поволни цени луксузна свилен сатен каросерија кутија кафеава 20 60

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Направено од сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на поволни цени нуди не само мека и удобна текстура, туку е исто така одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници на телото се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Рачно миење нежно во ладна вода, немојте да се сувате и не бели. Без разлика дали сте во кревет или на каучот, тоа е совршено за грицкање. Измијте со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мали разлики во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени луксузна свиленкаста сатенска перница кутија кафеава 20 "x 60" изработена од 100% полиестерска сатенска свилена ткаенина. Земја на потекло : Увезен. Достапна големина : 20 "x 48", 20 "x 54", 20 "x 60", 20 "x 72". Затворање на пликови. Цврста боја. Вклучува само 1 парчиња перници за тело, перница не вклучува.

Карактеристики

Производи во категоријата

400TC египетски памучен сет
  • Ново
Оценка на клиентот:

400TC египетски памучен сет

Renauraa Luxury 100% True Egyptian Solid Cotton Pillow Set 2 парче, меки и мазни памучни перници за стандардна големина, сет за стан

DEN 3.00