• Ново
Единствени поволни цени Египетско памучно тело за перници за тело од 2, 20 60

Единствени поволни цени Египетско памучно тело за перници за тело од 2, 20 60

Buyers rating:
DEN 187.04

Износ

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, уникатни капаци за перници за тело, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична заштита за перниците на вашето тело. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници на телото се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако користите суво суво, препорачуваме да го извадите фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред купувањето и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Земја на потекло : Увезен. Единствени поволни цени египетска памучна перница за тело на куќиште од 2 изработени од египетска памучна ткаенина. 300 броење на нишки. Достапна големина : 20 "x 48", 20 "x 60", 20 "x 72", 21 "x 55". Деликатна изработка, мека и дише. Дизајн на затворање на пликови. Цврсти бои. Вклучува само 2 парчиња капаци на перници за тело, перница не е вклучена. Земја на потекло : Увезен.

Карактеристики

Производи во категоријата

400TC египетски памучен сет
  • Ново
Оценка на клиентот:

400TC египетски памучен сет

Renauraa Luxury 100% True Egyptian Solid Cotton Pillow Set 2 парче, меки и мазни памучни перници за стандардна големина, сет за стан

DEN 3.00