• Ново
Уникатни поволни цени за свилен сатенски патент на телото на телото, 21 72

Уникатни поволни цени за свилен сатенски патент на телото на телото, 21 72

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатните поволни перници за каросерија нудат не само мека и удобна текстура, туку и одлични за вашите перници. Со ткаена ткаенина со голема густина, дизајн на затворање на патенти, овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, не милувајте суво, не бели. Ве молиме, користете благ детергент. Измијте внатре и со слични бои. Please make sure the pillowcases fit your pillow size before purchasing and allow for a slight color difference due to monitor resolution variations and studio light brightness.Country of origin : Imported Fabric content : 100% Polyester Unique Bargains Silky Satin Zippered Body Pillow Cover, 21" x 72 ", сива направена од сатенска свилена ткаенина. Достапна големина : 21 "x 48"; 21 "x 54"; 21 "x 60"; 21 "x 72". Затворање на патент. Мазна и мека текстура. Вклучува само 1 парчиња перници за тело, перницата не е вклучена. Машинска миење за лесна нега. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата

400TC египетски памучен сет
  • Ново
Оценка на клиентот:

400TC египетски памучен сет

Renauraa Luxury 100% True Egyptian Solid Cotton Pillow Set 2 парче, меки и мазни памучни перници за стандардна големина, сет за стан

DEN 3.00